Hakkımızda

Alım Satım Sitesi kurma fikrimizi uzun bir süreden bu yana yoğun düşünceler üzerine karar verilmiş girişimimiz olan fullilan.com, ilk başta sadece düşünceden ibaret iken, sektörde yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda alışveriş yapmak isteyen kesimlerin büyük bir kısmının dijital platformda alım satım ve pazarlama talebinin yoğunluğunu göz önünde bulundurularak bu uzun ve yoğun tempolu yola fullilan olarak girmeye karar verdik.

Hedefimiz; basit ve kullanışlı bir kullanım sağlayarak sadece bir tık kadar yakın olan ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, e-ticaret sektöründe kullanıcılarımızın memnuiyetini en üst seviyeye ulaştırarak ve kullanıcılarımızın alım-satım yaparken en uygun, güvenli ve en trend ürünleri sitemizde toplayıp karşılıklı memnuniyeti kazandırmak.

Daha öncesinde kuruluşumuz farklı sektörlerden kazanmış olduğu profesyonellik, deneyim ve dürüstlükle kar amacı gütmeden, hizmetini e-ticaret sektöründe de layığıyla yerine getireceğinden emin olarak 2010 yılından itibaren ekibimizle birlikte dijital sektör tecrübemizi burada yoğurmaya karar verdik. 2023 yılı itibari ile kuruluşumuz e-ticarette öncü kuruluş olma yolunda   ‘’Başarmak Doğru Yerde Başlamaktır!‘’ misyonumuz ile hizmet vermeye başladık.
 

Vizyonumuz; ise siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz ilan, emlak, otomobil, tarım, sanayi, hayvanlar alemi, satılık ev, kiralık ev, satılık, kiralık, kişisel ilan, kurumsal ilan, kurumsal mağaza, mağaza, alışveriş, alım satım, pazarlama ile ilan hizmet sitesi olarak uzun yıllar boyunca devam etmek.

Dijital sektördeki güncel gelişmeleri ve talepleri alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yakinen incelemekte olup teknolojik olarak takibimizi web adresimiz üzerinden kullanıcı haklarını ve kullanım koşullarını gözeterek siz değerli kullanıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz.    

Etiketler: ücretsiz ilan, emlak, otomobil, tarım, sanayi, hayvanlar alemi, satılık ev, kiralık ev, satılık, kiralık, kişisel ilan, kurumsal ilan, kurumsal mağaza, mağaza, alışveriş, alım satım, pazarlama ile ilan hizmet sitesi firma ekle ilan sitesi, ilan, ilan ver, ücretsiz ilan ver, emlak ilanı ver, eleman ilanı ver, kiralık ev ilanı ver, satılık ev ilanı ver, arsa ilanı ver, hizmet ilanı

 

POPÜLER ARAMALAR

Sahibinden Satılık Daire l Sahibinden Satılık Araba l İkinci El ve Sıfır Alışveriş l İş İlanlarıHayvanlar Alemiİş Makineleri & Sanayi  Özel Ders Verenler 

Ustalar ve Hizmetler l Yardımcı Arayanlar l Yedek Parça, Aksesuar & Tuning